RCP0505W1K50GWB
Dale / VishayDale / Vishay
RCP0505W1K50GWB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RCP0505W1K50GWB
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 1.5K OHM 2% 1.4W 0505
Podatkovni listi: RCP0505W1K50GWB.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RCP0505W1K50GWB
Številka dela RCP0505W1K50GWB Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 1.5K OHM 2% 1.4W 0505 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 27706 pcs Podatkovni list RCP0505W1K50GWB.pdf
Toleranca ±2% Temperaturni koeficient ±150ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0505 Velikost / dimenzija 0.055" L x 0.050" W (1.40mm x 1.27mm)
Serija RCP Odpornost 1.5 kOhms
Moč (Watts) 1.4W Pakiranje Tray
Paket / primer 0505 (1412 Metric) delovna temperatura -65°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.025" (0.64mm) Lastnosti Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 1.5 kOhms ±2% 1.4W Chip Resistor 0505 (1412 Metric) Moisture Resistant Thick Film