RCP0603B150RJET
Dale / VishayDale / Vishay
RCP0603B150RJET Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RCP0603B150RJET
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 150 OHM 5% 1.5W 0603
Podatkovni listi: RCP0603B150RJET.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RCP0603B150RJET
Številka dela RCP0603B150RJET Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 150 OHM 5% 1.5W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 30143 pcs Podatkovni list RCP0603B150RJET.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±150ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0603 Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm)
Serija RCP Odpornost 150 Ohms
Moč (Watts) 1.5W Pakiranje Tray
Paket / primer 0603 (1608 Metric) delovna temperatura -65°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.023" (0.58mm) Lastnosti Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 150 Ohms ±5% 1.5W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Moisture Resistant Thick Film