RCP0603W50R0JS6
Dale / VishayDale / Vishay
RCP0603W50R0JS6 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RCP0603W50R0JS6
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 50 OHM 5% 1.5W 0603
Podatkovni listi: RCP0603W50R0JS6.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
300 pcs
600 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RCP0603W50R0JS6
Številka dela RCP0603W50R0JS6 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 50 OHM 5% 1.5W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 24279 pcs Podatkovni list RCP0603W50R0JS6.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±150ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0603 Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm)
Serija RCP Odpornost 50 Ohms
Moč (Watts) 1.5W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) delovna temperatura -65°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.023" (0.58mm) Lastnosti Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 50 Ohms ±5% 1.5W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Moisture Resistant Thick Film