RCP1206B470RJEB
Dale / VishayDale / Vishay
RCP1206B470RJEB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RCP1206B470RJEB
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 470 OHM 5% 2.4W 1206
Podatkovni listi: RCP1206B470RJEB.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RCP1206B470RJEB
Številka dela RCP1206B470RJEB Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 470 OHM 5% 2.4W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 78795 pcs Podatkovni list RCP1206B470RJEB.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±150ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.122" L x 0.060" W (3.10mm x 1.52mm)
Serija RCP Odpornost 470 Ohms
Moč (Watts) 2.4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -65°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.025" (0.64mm) Lastnosti Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 470 Ohms ±5% 2.4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Moisture Resistant Thick Film