RCP1206W27R0GWB
Dale / VishayDale / Vishay
RCP1206W27R0GWB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RCP1206W27R0GWB
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 27 OHM 2% 2.4W 1206
Podatkovni listi: RCP1206W27R0GWB.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RCP1206W27R0GWB
Številka dela RCP1206W27R0GWB Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 27 OHM 2% 2.4W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 26947 pcs Podatkovni list RCP1206W27R0GWB.pdf
Toleranca ±2% Temperaturni koeficient ±150ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.122" L x 0.060" W (3.10mm x 1.52mm)
Serija RCP Odpornost 27 Ohms
Moč (Watts) 2.4W Pakiranje Tray
Paket / primer 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -65°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.025" (0.64mm) Lastnosti Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 27 Ohms ±2% 2.4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Moisture Resistant Thick Film