RCP2512W1K50JED
Dale / VishayDale / Vishay
RCP2512W1K50JED Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RCP2512W1K50JED
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 1.5K OHM 5% 3.5W 2512
Podatkovni listi: RCP2512W1K50JED.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
300 pcs
600 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RCP2512W1K50JED
Številka dela RCP2512W1K50JED Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 1.5K OHM 5% 3.5W 2512 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 23894 pcs Podatkovni list RCP2512W1K50JED.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±150ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2512 Velikost / dimenzija 0.250" L x 0.124" W (6.35mm x 3.15mm)
Serija RCP Odpornost 1.5 kOhms
Moč (Watts) 3.5W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2512 (6432 Metric) delovna temperatura -65°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.025" (0.64mm) Lastnosti Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 1.5 kOhms ±5% 3.5W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Moisture Resistant Thick Film