RCS04023R24FKED
Dale / VishayDale / Vishay
RCS04023R24FKED Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RCS04023R24FKED
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 3.24 OHM 1% 1/5W 0402
Podatkovni listi: RCS04023R24FKED.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RCS04023R24FKED
Številka dela RCS04023R24FKED Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 3.24 OHM 1% 1/5W 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4716444 pcs Podatkovni list RCS04023R24FKED.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0402 Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija RCS Odpornost 3.24 Ohms
Moč (Watts) 0.2W, 1/5W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.016" (0.40mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Stopnja napak - natančen opis 3.24 Ohms ±1% 0.2W, 1/5W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film