RCS0603240KFKEA
Dale / VishayDale / Vishay
RCS0603240KFKEA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RCS0603240KFKEA
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 240K OHM 1% 1/4W 0603
Podatkovni listi: RCS0603240KFKEA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RCS0603240KFKEA
Številka dela RCS0603240KFKEA Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 240K OHM 1% 1/4W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4546864 pcs Podatkovni list RCS0603240KFKEA.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0603 Velikost / dimenzija 0.061" L x 0.033" W (1.55mm x 0.85mm)
Serija RCS Odpornost 240 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.020" (0.50mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Stopnja napak - natančen opis 240 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film