RCS0603680KJNEA
Dale / VishayDale / Vishay
RCS0603680KJNEA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RCS0603680KJNEA
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 680K OHM 5% 1/4W 0603
Podatkovni listi: RCS0603680KJNEA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RCS0603680KJNEA
Številka dela RCS0603680KJNEA Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 680K OHM 5% 1/4W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4293165 pcs Podatkovni list RCS0603680KJNEA.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0603 Velikost / dimenzija 0.061" L x 0.033" W (1.55mm x 0.85mm)
Serija RCS Odpornost 680 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.020" (0.50mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Stopnja napak - natančen opis 680 kOhms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film