RCS0805100KJNEA
Dale / VishayDale / Vishay
RCS0805100KJNEA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RCS0805100KJNEA
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 100K OHM 5% 0.4W 0805
Podatkovni listi: RCS0805100KJNEA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RCS0805100KJNEA
Številka dela RCS0805100KJNEA Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 100K OHM 5% 0.4W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2885504 pcs Podatkovni list RCS0805100KJNEA.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0805 Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija RCS Odpornost 100 kOhms
Moč (Watts) 0.4W, 2/5W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena 541-2870-2
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.020" (0.50mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Stopnja napak - natančen opis 100 kOhms ±5% 0.4W, 2/5W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film