RCS080511K5FKEA
Dale / VishayDale / Vishay
RCS080511K5FKEA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RCS080511K5FKEA
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 11.5K OHM 1% 0.4W 0805
Podatkovni listi: RCS080511K5FKEA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RCS080511K5FKEA
Številka dela RCS080511K5FKEA Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 11.5K OHM 1% 0.4W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2193014 pcs Podatkovni list RCS080511K5FKEA.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0805 Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija RCS Odpornost 11.5 kOhms
Moč (Watts) 0.4W, 2/5W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.020" (0.50mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Stopnja napak - natančen opis 11.5 kOhms ±1% 0.4W, 2/5W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film