RCS080533R2FKEA
Dale / VishayDale / Vishay
RCS080533R2FKEA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RCS080533R2FKEA
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 33.2 OHM 1% 0.4W 0805
Podatkovni listi: RCS080533R2FKEA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RCS080533R2FKEA
Številka dela RCS080533R2FKEA Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 33.2 OHM 1% 0.4W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2058623 pcs Podatkovni list RCS080533R2FKEA.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0805 Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija RCS Odpornost 33.2 Ohms
Moč (Watts) 0.4W, 2/5W Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena 541-2830-6
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.020" (0.50mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Stopnja napak - natančen opis 33.2 Ohms ±1% 0.4W, 2/5W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film