RCWE0612R931FKEA
Dale / VishayDale / Vishay
RCWE0612R931FKEA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RCWE0612R931FKEA
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 0.931 OHM 1% 1W 0612
Podatkovni listi: RCWE0612R931FKEA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RCWE0612R931FKEA
Številka dela RCWE0612R931FKEA Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 0.931 OHM 1% 1W 0612 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 373224 pcs Podatkovni list RCWE0612R931FKEA.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0612 Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Serija RCWE Odpornost 931 mOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0612 (1632 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 931 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 0612 (1632 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Thick Film