RCWL0603R680JNEA
Dale / VishayDale / Vishay
RCWL0603R680JNEA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RCWL0603R680JNEA
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 0.68 OHM 5% 1/10W 0603
Podatkovni listi: RCWL0603R680JNEA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RCWL0603R680JNEA
Številka dela RCWL0603R680JNEA Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 0.68 OHM 5% 1/10W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 500985 pcs Podatkovni list RCWL0603R680JNEA.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0603 Velikost / dimenzija 0.061" L x 0.033" W (1.55mm x 0.85mm)
Serija RCWL Odpornost 680 mOhms
Moč (Watts) 0.1W, 1/10W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena RCWL.68DTR
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.020" (0.50mm)
Lastnosti Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Stopnja napak -
natančen opis 680 mOhms ±5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Thick Film Sestava Thick Film