RCWL1210R240JNEA
Dale / VishayDale / Vishay
RCWL1210R240JNEA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RCWL1210R240JNEA
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 0.24 OHM 5% 1/3W 1210
Podatkovni listi: RCWL1210R240JNEA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RCWL1210R240JNEA
Številka dela RCWL1210R240JNEA Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 0.24 OHM 5% 1/3W 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 432168 pcs Podatkovni list RCWL1210R240JNEA.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1210 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija RCWL Odpornost 240 mOhms
Moč (Watts) 0.333W, 1/3W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1210 (3225 Metric) Druga imena RCWL.24LTR
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.024" (0.60mm)
Lastnosti Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Stopnja napak -
natančen opis 240 mOhms ±5% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Thick Film Sestava Thick Film