RCWL2010R910JNEA
Dale / VishayDale / Vishay
RCWL2010R910JNEA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RCWL2010R910JNEA
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 0.91 OHM 5% 1/2W 2010
Podatkovni listi: RCWL2010R910JNEA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
8000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RCWL2010R910JNEA
Številka dela RCWL2010R910JNEA Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 0.91 OHM 5% 1/2W 2010 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 499065 pcs Podatkovni list RCWL2010R910JNEA.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2010 Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Serija RCWL Odpornost 910 mOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2010 (5025 Metric) Druga imena RCWL.91JTR
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm)
Lastnosti Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Stopnja napak -
natančen opis 910 mOhms ±5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Thick Film Sestava Thick Film