RCWP1100100RJKS2
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RCWP1100100RJKS2
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 100 OHM 5% 1/2W 1010
Podatkovni listi: RCWP1100100RJKS2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RCWP1100100RJKS2
Številka dela RCWP1100100RJKS2 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 100 OHM 5% 1/2W 1010 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 107914 pcs Podatkovni list RCWP1100100RJKS2.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient 100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1010 Velikost / dimenzija 0.105" L x 0.100" W (2.67mm x 2.54mm)
Serija RCWP Odpornost 100 Ohms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Nonstandard Druga imena Q7995813
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.025" (0.64mm)
Lastnosti Anti-Sulfur Stopnja napak -
natančen opis 100 Ohms ±5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor Nonstandard Anti-Sulfur Thick Film Sestava Thick Film