RER45F12R4RCSL
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RER45F12R4RCSL
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES CHAS MNT 12.4 OHM 1% 10W
Podatkovni listi: RER45F12R4RCSL.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
30 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RER45F12R4RCSL
Številka dela RER45F12R4RCSL Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES CHAS MNT 12.4 OHM 1% 10W Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2967 pcs Podatkovni list RER45F12R4RCSL.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Velikost / dimenzija 0.750" L x 0.800" W (19.05mm x 20.32mm) Serija Military, MIL-PRF-39009, RER45
Odpornost 12.4 Ohms Moč (Watts) 10W
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial, Box
Druga imena RER45F12R4RCSL-MIL delovna temperatura -55°C ~ 250°C
Montažna funkcija Flanges Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks Vodilni stil Solder Lugs
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.405" (10.29mm)
Lastnosti Military, Moisture Resistant, Non-Inductive Stopnja napak R (0.01%)
natančen opis 12.4 Ohms ±1% 10W Wirewound Chassis Mount Resistor Sestava Wirewound