RER45F1800RC02
pregled izdelka
Številka dela: RER45F1800RC02
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES CHAS MNT 180 OHM 1% 10W
Podatkovni listi: RER45F1800RC02.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RER45F1800RC02
Številka dela RER45F1800RC02 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES CHAS MNT 180 OHM 1% 10W Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4120 pcs Podatkovni list RER45F1800RC02.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±20ppm/°C
Velikost / dimenzija 0.750" L x 0.800" W (19.05mm x 20.32mm) Serija Military, MIL-PRF-39009, RER45
Odpornost 180 Ohms Moč (Watts) 10W
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial, Box
Druga imena RER45F1800RC02-MIL delovna temperatura -55°C ~ 250°C
Montažna funkcija Flanges Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks Vodilni stil Solder Lugs
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.405" (10.29mm)
Lastnosti Military, Moisture Resistant, Non-Inductive Stopnja napak R (0.01%)
natančen opis 180 Ohms ±1% 10W Wirewound Chassis Mount Resistor Sestava Wirewound