RER60F1R21RC02
pregled izdelka
Številka dela: RER60F1R21RC02
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES CHAS MNT 1.21 OHM 1% 5W
Podatkovni listi: RER60F1R21RC02.pdf
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RER60F1R21RC02
Številka dela RER60F1R21RC02 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES CHAS MNT 1.21 OHM 1% 5W Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 7988 pcs Podatkovni list RER60F1R21RC02.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Velikost / dimenzija 0.600" L x 0.646" W (15.24mm x 16.41mm) Serija Military, MIL-PRF-39009, RER60
Odpornost 1.21 Ohms Moč (Watts) 5W
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial, Box
Druga imena RER60F1R21RC02-MIL delovna temperatura -55°C ~ 250°C
Montažna funkcija Flanges Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Vodilni stil Solder Lugs
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.335" (8.51mm)
Lastnosti Military, Moisture Resistant Stopnja napak R (0.01%)
natančen opis 1.21 Ohms ±1% 5W Wirewound Chassis Mount Resistor Sestava Wirewound