RER70FR432RC02
pregled izdelka
Številka dela: RER70FR432RC02
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES CHAS MNT 0.432 OHM 1% 20W
Podatkovni listi: RER70FR432RC02.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RER70FR432RC02
Številka dela RER70FR432RC02 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES CHAS MNT 0.432 OHM 1% 20W Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2999 pcs Podatkovni list RER70FR432RC02.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Velikost / dimenzija 1.062" L x 1.080" W (26.97mm x 27.43mm) Serija Military, MIL-PRF-39009, RER70
Odpornost 432 mOhms Moč (Watts) 20W
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial, Box
Druga imena RER70FR432RC02-MIL delovna temperatura -55°C ~ 250°C
Montažna funkcija Flanges Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Vodilni stil Solder Lugs
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.561" (14.25mm)
Lastnosti Military, Moisture Resistant Stopnja napak R (0.01%)
natančen opis 432 mOhms ±1% 20W Wirewound Chassis Mount Resistor Sestava Wirewound