RER75F3162RC02
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RER75F3162RC02
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES CHAS MNT 31.6K OHM 1% 30W
Podatkovni listi: RER75F3162RC02.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RER75F3162RC02
Številka dela RER75F3162RC02 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES CHAS MNT 31.6K OHM 1% 30W Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 3572 pcs Podatkovni list RER75F3162RC02.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±20ppm/°C
Velikost / dimenzija 1.968" L x 1.140" W (49.99mm x 28.96mm) Serija Military, MIL-PRF-39009, RER75
Odpornost 31.6 kOhms Moč (Watts) 30W
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial, Box
Druga imena RER75F3162RC02-MIL delovna temperatura -55°C ~ 250°C
Montažna funkcija Flanges Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks Vodilni stil Solder Lugs
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.625" (15.87mm)
Lastnosti Military, Moisture Resistant Stopnja napak R (0.01%)
natančen opis 31.6 kOhms ±1% 30W Wirewound Chassis Mount Resistor Sestava Wirewound