RER75F40R2MCSL
pregled izdelka
Številka dela: RER75F40R2MCSL
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES CHAS MNT 40.2 OHM 1% 30W
Podatkovni listi: RER75F40R2MCSL.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RER75F40R2MCSL
Številka dela RER75F40R2MCSL Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES CHAS MNT 40.2 OHM 1% 30W Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2676 pcs Podatkovni list RER75F40R2MCSL.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±20ppm/°C
Velikost / dimenzija 1.968" L x 1.140" W (49.99mm x 28.96mm) Serija Military, MIL-PRF-39009, RER75
Odpornost 40.2 Ohms Moč (Watts) 30W
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial, Box
Druga imena RER75F40R2MCSL-MIL delovna temperatura -55°C ~ 250°C
Montažna funkcija Flanges Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Vodilni stil Solder Lugs
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.625" (15.87mm)
Lastnosti Military, Moisture Resistant Stopnja napak M (1%)
natančen opis 40.2 Ohms ±1% 30W Wirewound Chassis Mount Resistor Sestava Wirewound