RER75F5111RC02
pregled izdelka
Številka dela: RER75F5111RC02
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES CHAS MNT 5.11K OHM 1% 30W
Podatkovni listi: RER75F5111RC02.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RER75F5111RC02
Številka dela RER75F5111RC02 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES CHAS MNT 5.11K OHM 1% 30W Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 3497 pcs Podatkovni list RER75F5111RC02.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±20ppm/°C
Velikost / dimenzija 1.968" L x 1.140" W (49.99mm x 28.96mm) Serija Military, MIL-PRF-39009, RER75
Odpornost 5.11 kOhms Moč (Watts) 30W
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial, Box
Druga imena RER75F5111RC02-MIL delovna temperatura -55°C ~ 250°C
Montažna funkcija Flanges Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Vodilni stil Solder Lugs
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.625" (15.87mm)
Lastnosti Military, Moisture Resistant Stopnja napak R (0.01%)
natančen opis 5.11 kOhms ±1% 30W Wirewound Chassis Mount Resistor Sestava Wirewound