RH02512R00FC02
Dale / VishayDale / Vishay
RH02512R00FC02 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RH02512R00FC02
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES CHAS MNT 12 OHM 1% 25W
Podatkovni listi: RH02512R00FC02.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RH02512R00FC02
Številka dela RH02512R00FC02 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES CHAS MNT 12 OHM 1% 25W Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 24600 pcs Podatkovni list RH02512R00FC02.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±20ppm/°C
Velikost / dimenzija 1.062" L x 1.080" W (26.97mm x 27.43mm) Serija RH
Odpornost 12 Ohms Moč (Watts) 25W
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial, Box
Druga imena RHC-12 delovna temperatura -55°C ~ 250°C
Montažna funkcija Flanges Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 32 Weeks Vodilni stil Solder Lugs
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.561" (14.25mm)
Lastnosti Moisture Resistant Stopnja napak -
natančen opis 12 Ohms ±1% 25W Wirewound Chassis Mount Resistor Sestava Wirewound