RL07S204GRSL
pregled izdelka
Številka dela: RL07S204GRSL
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 200K OHM 1/4W 2% AXIAL
Podatkovni listi: RL07S204GRSL.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RL07S204GRSL
Številka dela RL07S204GRSL Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 200K OHM 1/4W 2% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 65479 pcs Podatkovni list RL07S204GRSL.pdf
Toleranca ±2% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Serija Military, MIL-PRF-22684/01, RL07 Odpornost 200 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena RL07S204GRSL-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število zaključkov 2
natančen opis 200 kOhms ±2% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film Sestava Metal Film