RL20S270JRE6
pregled izdelka
Številka dela: RL20S270JRE6
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 27 OHM 1/2W 5% AXIAL
Podatkovni listi: RL20S270JRE6.pdf
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RL20S270JRE6
Številka dela RL20S270JRE6 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 27 OHM 1/2W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 402637 pcs Podatkovni list RL20S270JRE6.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.145" Dia x 0.375" L (3.68mm x 9.53mm)
Serija Military, MIL-PRF-22684/02, RL20 Odpornost 27 Ohms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena RL20S270JRE6-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Stopnja napak -
natančen opis 27 Ohms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film Sestava Metal Film