RLR05C2703GRBSL
pregled izdelka
Številka dela: RLR05C2703GRBSL
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 270K OHM 2% 1/8W AXIAL
Podatkovni listi: RLR05C2703GRBSL.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RLR05C2703GRBSL
Številka dela RLR05C2703GRBSL Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 270K OHM 2% 1/8W AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 55447 pcs Podatkovni list RLR05C2703GRBSL.pdf
Toleranca ±2% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.066" Dia x 0.150" L (1.68mm x 3.81mm)
Serija Military, MIL-PRF-39017/05, RLR05 Odpornost 270 kOhms
Moč (Watts) 0.125W, 1/8W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena RLR05C2703GRBSL-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Military, Moisture Resistant, Weldable Stopnja napak R (0.01%)
natančen opis 270 kOhms ±2% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Weldable Metal Film Sestava Metal Film