RLR07C2103FSRE6
pregled izdelka
Številka dela: RLR07C2103FSRE6
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 210K OHM 1% 1/4W AXIAL
Podatkovni listi: RLR07C2103FSRE6.pdf
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RLR07C2103FSRE6
Številka dela RLR07C2103FSRE6 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 210K OHM 1% 1/4W AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 181715 pcs Podatkovni list RLR07C2103FSRE6.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.090" Dia x 0.250" L (2.29mm x 6.35mm)
Serija Military, MIL-PRF-39017/01, RLR07 Odpornost 210 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena RLR07C2103FSRE6-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Military, Moisture Resistant, Weldable Stopnja napak S (0.001%)
natančen opis 210 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Weldable Metal Film Sestava Metal Film