RLR07C23R7FRRSL
pregled izdelka
Številka dela: RLR07C23R7FRRSL
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 23.7 OHM 1% 1/4W AXIAL
Podatkovni listi: RLR07C23R7FRRSL.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RLR07C23R7FRRSL
Številka dela RLR07C23R7FRRSL Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 23.7 OHM 1% 1/4W AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 174802 pcs Podatkovni list RLR07C23R7FRRSL.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.090" Dia x 0.250" L (2.29mm x 6.35mm)
Serija Military, MIL-PRF-39017/01, RLR07 Odpornost 23.7 Ohms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena RLR07C23R7FRRSL-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Military, Moisture Resistant, Weldable Stopnja napak R (0.01%)
natančen opis 23.7 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Weldable Metal Film Sestava Metal Film