RLR20C1961FRRE6
pregled izdelka
Številka dela: RLR20C1961FRRE6
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 1.96K OHM 1% 1/2W AXIAL
Podatkovni listi: RLR20C1961FRRE6.pdf
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RLR20C1961FRRE6
Številka dela RLR20C1961FRRE6 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 1.96K OHM 1% 1/2W AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 77931 pcs Podatkovni list RLR20C1961FRRE6.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.138" Dia x 0.375" L (3.51mm x 9.53mm)
Serija Military, MIL-PRF-39017/02, RLR20 Odpornost 1.96 kOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena RLR20C1961FRRE6-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Military, Moisture Resistant, Weldable Stopnja napak R (0.01%)
natančen opis 1.96 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Weldable Metal Film Sestava Metal Film