RLR32C1873FRBSL
pregled izdelka
Številka dela: RLR32C1873FRBSL
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 187K OHM 1% 1W AXIAL
Podatkovni listi: RLR32C1873FRBSL.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RLR32C1873FRBSL
Številka dela RLR32C1873FRBSL Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 187K OHM 1% 1W AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 13944 pcs Podatkovni list RLR32C1873FRBSL.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.190" Dia x 0.562" L (4.83mm x 14.27mm)
Serija Military, MIL-PRF-39017/03, RLR32 Odpornost 187 kOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena RLR32C1873FRBSL-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Military, Moisture Resistant, Weldable Stopnja napak R (0.01%)
natančen opis 187 kOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Weldable Metal Film Sestava Metal Film