RLR32C75R0GMRSL
pregled izdelka
Številka dela: RLR32C75R0GMRSL
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 75 OHM 2% 1W AXIAL
Podatkovni listi: RLR32C75R0GMRSL.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RLR32C75R0GMRSL
Številka dela RLR32C75R0GMRSL Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 75 OHM 2% 1W AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 30202 pcs Podatkovni list RLR32C75R0GMRSL.pdf
Toleranca ±2% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.190" Dia x 0.562" L (4.83mm x 14.27mm)
Serija Military, MIL-PRF-39017/03, RLR32 Odpornost 75 Ohms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena RLR32C75R0GMRSL-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Military, Moisture Resistant, Weldable Stopnja napak M (1%)
natančen opis 75 Ohms ±2% 1W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Weldable Metal Film Sestava Metal Film