RN50C4751FBSL
Dale / VishayDale / Vishay
RN50C4751FBSL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RN50C4751FBSL
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 4.75K OHM 1/20W 1% AXIAL
Podatkovni listi: RN50C4751FBSL.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RN50C4751FBSL
Številka dela RN50C4751FBSL Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 4.75K OHM 1/20W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 69494 pcs Podatkovni list RN50C4751FBSL.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.065" Dia x 0.150" L (1.65mm x 3.81mm)
Serija Military, MIL-R-10509/8, RN50 Odpornost 4.75 kOhms
Moč (Watts) 0.05W, 1/20W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena RN50C4751FBSL-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število zaključkov 2
natančen opis 4.75 kOhms ±1% 0.05W, 1/20W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film Sestava Metal Film