RN50C6342BRSL
Dale / VishayDale / Vishay
RN50C6342BRSL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RN50C6342BRSL
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 63.4K OHM 1/20W .1% AXIAL
Podatkovni listi: RN50C6342BRSL.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RN50C6342BRSL
Številka dela RN50C6342BRSL Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 63.4K OHM 1/20W .1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 95596 pcs Podatkovni list RN50C6342BRSL.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.065" Dia x 0.150" L (1.65mm x 3.81mm)
Serija Military, MIL-R-10509/8, RN50 Odpornost 63.4 kOhms
Moč (Watts) 0.05W, 1/20W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena RN50C6342BRSL-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število zaključkov 2
natančen opis 63.4 kOhms ±0.1% 0.05W, 1/20W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film Sestava Metal Film