RN50C71R5FBSL
Dale / VishayDale / Vishay
RN50C71R5FBSL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RN50C71R5FBSL
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 71.5 OHM 1/20W 1% AXIAL
Podatkovni listi: RN50C71R5FBSL.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RN50C71R5FBSL
Številka dela RN50C71R5FBSL Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 71.5 OHM 1/20W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 64192 pcs Podatkovni list RN50C71R5FBSL.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.065" Dia x 0.150" L (1.65mm x 3.81mm)
Serija Military, MIL-R-10509/8, RN50 Odpornost 71.5 Ohms
Moč (Watts) 0.05W, 1/20W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena RN50C71R5FBSL-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število zaključkov 2
natančen opis 71.5 Ohms ±1% 0.05W, 1/20W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film Sestava Metal Film