RN50E4991DRE6
Dale / VishayDale / Vishay
RN50E4991DRE6 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RN50E4991DRE6
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 4.99K OHM 1/20W .5% AXIAL
Podatkovni listi: RN50E4991DRE6.pdf
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RN50E4991DRE6
Številka dela RN50E4991DRE6 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 4.99K OHM 1/20W .5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 134731 pcs Podatkovni list RN50E4991DRE6.pdf
Toleranca ±0.5% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.065" Dia x 0.150" L (1.65mm x 3.81mm)
Serija Military, MIL-R-10509/8, RN50 Odpornost 4.99 kOhms
Moč (Watts) 0.05W, 1/20W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena RN50E4991DRE6-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število zaključkov 2
natančen opis 4.99 kOhms ±0.5% 0.05W, 1/20W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film Sestava Metal Film