RN50E8922BB14
Dale / VishayDale / Vishay
RN50E8922BB14 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RN50E8922BB14
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 89.2K OHM 1/20W .1% AXIAL
Podatkovni listi: RN50E8922BB14.pdf
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RN50E8922BB14
Številka dela RN50E8922BB14 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 89.2K OHM 1/20W .1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 80591 pcs Podatkovni list RN50E8922BB14.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.065" Dia x 0.150" L (1.65mm x 3.81mm)
Serija Military, MIL-R-10509/8, RN50 Odpornost 89.2 kOhms
Moč (Watts) 0.05W, 1/20W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena RN50E8922BB14-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število zaključkov 2
natančen opis 89.2 kOhms ±0.1% 0.05W, 1/20W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film Sestava Metal Film