RN55C10R9BB14
Dale / VishayDale / Vishay
RN55C10R9BB14 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RN55C10R9BB14
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 10.9 OHM 1/8W .1% AXIAL
Podatkovni listi: RN55C10R9BB14.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RN55C10R9BB14
Številka dela RN55C10R9BB14 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 10.9 OHM 1/8W .1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 70716 pcs Podatkovni list RN55C10R9BB14.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Serija Military, MIL-R-10509/7, RN55 Odpornost 10.9 Ohms
Moč (Watts) 0.125W, 1/8W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena RN55C10R9BB14-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število zaključkov 2
natančen opis 10.9 Ohms ±0.1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film Sestava Metal Film