RN55D2320FR36
Dale / VishayDale / Vishay
RN55D2320FR36 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RN55D2320FR36
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 232 OHM 1/8W 1% AXIAL
Podatkovni listi: RN55D2320FR36.pdf
5000 pcs
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RN55D2320FR36
Številka dela RN55D2320FR36 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 232 OHM 1/8W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1023411 pcs Podatkovni list RN55D2320FR36.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Serija Military, MIL-R-10509/7, RN55 Odpornost 232 Ohms
Moč (Watts) 0.125W, 1/8W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena RN55D2320FR36-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število zaključkov 2
natančen opis 232 Ohms ±1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film Sestava Metal Film