RN55D4421FRE6
Dale / VishayDale / Vishay
RN55D4421FRE6 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RN55D4421FRE6
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 4.42K OHM 1/8W 1% AXIAL
Podatkovni listi: RN55D4421FRE6.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RN55D4421FRE6
Številka dela RN55D4421FRE6 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 4.42K OHM 1/8W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 862507 pcs Podatkovni list RN55D4421FRE6.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Serija Military, MIL-R-10509/7, RN55 Odpornost 4.42 kOhms
Moč (Watts) 0.125W, 1/8W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena RN55D4421FRE6-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število zaključkov 2
natančen opis 4.42 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film Sestava Metal Film