RN55E1042BRSL
Dale / VishayDale / Vishay
RN55E1042BRSL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RN55E1042BRSL
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 10.4K OHM 1/8W .1% AXIAL
Podatkovni listi: RN55E1042BRSL.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RN55E1042BRSL
Številka dela RN55E1042BRSL Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 10.4K OHM 1/8W .1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 122480 pcs Podatkovni list RN55E1042BRSL.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Serija Military, MIL-R-10509/7, RN55 Odpornost 10.4 kOhms
Moč (Watts) 0.125W, 1/8W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena RN55E1042BRSL-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Stopnja napak -
natančen opis 10.4 kOhms ±0.1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film Sestava Metal Film