RN60D51R5FB14
pregled izdelka
Številka dela: RN60D51R5FB14
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 51.5 OHM 1/4W 1% AXIAL
Podatkovni listi: RN60D51R5FB14.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RN60D51R5FB14
Številka dela RN60D51R5FB14 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 51.5 OHM 1/4W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 718477 pcs Podatkovni list RN60D51R5FB14.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.145" Dia x 0.344" L (3.68mm x 8.74mm)
Serija Military, MIL-R-10509/1, RN60 Odpornost 51.5 Ohms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena RN60D51R5FB14-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število zaključkov 2
natančen opis 51.5 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film Sestava Metal Film