RN60E1100BRE6
pregled izdelka
Številka dela: RN60E1100BRE6
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 110 OHM 1/4W .1% AXIAL
Podatkovni listi: RN60E1100BRE6.pdf
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RN60E1100BRE6
Številka dela RN60E1100BRE6 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 110 OHM 1/4W .1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 133893 pcs Podatkovni list RN60E1100BRE6.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.145" Dia x 0.344" L (3.68mm x 8.74mm)
Serija Military, MIL-R-10509/1, RN60 Odpornost 110 Ohms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena RN60E1100BRE6-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Stopnja napak -
natančen opis 110 Ohms ±0.1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film Sestava Metal Film