RN60E1873FRSL
pregled izdelka
Številka dela: RN60E1873FRSL
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 187K OHM 1/4W 1% AXIAL
Podatkovni listi: RN60E1873FRSL.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RN60E1873FRSL
Številka dela RN60E1873FRSL Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 187K OHM 1/4W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 135105 pcs Podatkovni list RN60E1873FRSL.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.145" Dia x 0.344" L (3.68mm x 8.74mm)
Serija Military, MIL-R-10509/1, RN60 Odpornost 187 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena RN60E1873FRSL-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Stopnja napak -
natančen opis 187 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film Sestava Metal Film