RN60E3301FB14
pregled izdelka
Številka dela: RN60E3301FB14
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 3.3K OHM 1/4W 1% AXIAL
Podatkovni listi: RN60E3301FB14.pdf
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RN60E3301FB14
Številka dela RN60E3301FB14 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 3.3K OHM 1/4W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 212864 pcs Podatkovni list RN60E3301FB14.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.145" Dia x 0.344" L (3.68mm x 8.74mm)
Serija Military, MIL-R-10509/1, RN60 Odpornost 3.3 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena RN60E3301FB14-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število zaključkov 2
natančen opis 3.3 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film Sestava Metal Film