RN65C75R0BRE6
pregled izdelka
Številka dela: RN65C75R0BRE6
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 75 OHM 1/2W .1% AXIAL
Podatkovni listi: RN65C75R0BRE6.pdf
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RN65C75R0BRE6
Številka dela RN65C75R0BRE6 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 75 OHM 1/2W .1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 127224 pcs Podatkovni list RN65C75R0BRE6.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm)
Serija Military, MIL-R-10509/2, RN65 Odpornost 75 Ohms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena RN65C75R0BRE6-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Stopnja napak -
natančen opis 75 Ohms ±0.1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film Sestava Metal Film