RN65D7502FRSL
pregled izdelka
Številka dela: RN65D7502FRSL
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 75K OHM 1/2W 1% AXIAL
Podatkovni listi: RN65D7502FRSL.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RN65D7502FRSL
Številka dela RN65D7502FRSL Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 75K OHM 1/2W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 185359 pcs Podatkovni list RN65D7502FRSL.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm)
Serija Military, MIL-R-10509/2, RN65 Odpornost 75 kOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena RN65D7502FRSL-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število zaključkov 2
natančen opis 75 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film Sestava Metal Film