RN65E1212BRSL
pregled izdelka
Številka dela: RN65E1212BRSL
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 12.1K OHM 1/2W .1% AXIAL
Podatkovni listi: RN65E1212BRSL.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RN65E1212BRSL
Številka dela RN65E1212BRSL Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 12.1K OHM 1/2W .1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 87007 pcs Podatkovni list RN65E1212BRSL.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm)
Serija Military, MIL-R-10509/2, RN65 Odpornost 12.1 kOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena RN65E1212BRSL-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število zaključkov 2
natančen opis 12.1 kOhms ±0.1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film Sestava Metal Film