RN65E1501BB14
pregled izdelka
Številka dela: RN65E1501BB14
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 1.5K OHM 1/2W .1% AXIAL
Podatkovni listi: RN65E1501BB14.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RN65E1501BB14
Številka dela RN65E1501BB14 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 1.5K OHM 1/2W .1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 103692 pcs Podatkovni list RN65E1501BB14.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm)
Serija Military, MIL-R-10509/2, RN65 Odpornost 1.5 kOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena RN65E1501BB14-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število zaključkov 2
natančen opis 1.5 kOhms ±0.1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film Sestava Metal Film